KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16705104
nr 1670 5104
Gustaf Skoglund
(1923-2003), Sverige
Oljemålning, "Stenbrott II". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 56x67 cm
Gustaf Skoglund, svensk målare, tecknare och grafiker född 1923, död 2003 .
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
lördag 21 december 2024
kl 18:16:57
20/12 14:31:59
Gustaf Skoglund
Läs mer om Gustaf Skoglund